Jdi na obsah Jdi na menu
 


Holky a sníh__leden 2010.wmv 

Naše dovádění:-) Začínáme v posteli, když páníčci ještě spí a dost často řádíme v pelíšku:o)           Holky v akci.wmv        Neschovávej se.wmv 

Návštěva kamaráda Alfíka:-)    Pózujeme páníčkům.wmv   Seznamování.wmv   Hračky a kostička.wmv

Jenninka 3 měsíce po operaci páteře běhá jak o závod:-) Jenninka 3 měsíce po operaci.wmv    Na procházce.wmv

 

Hrajeme si:-)  Bonynka_Jenninka_hračka.wmv    Jenninka_hračka.wmv   Bonynka_hračka.wmv   Holky a hračky.wmv

 

Jenninka po operaci páteře - atlantoaxiální subluxace - porušení vazu mezi 1. a 2. krčním obratlem. Vada vrozená a vyskytuje se většinou u malých plemen  - čivava, jorkšírský teriér, toy pudl, pekinský palácový psík.

6_den po operaci.wmv   17_den po operaci.wmv   venku_17 dní po operaci.wmv       venku_20 dní po operaci.wmv

Holky a hračky:-)   Každá dostala novou hračku, ale obě dvě chtějí tu, která víc píská.    Bonďa pejska i kočičku morduje, Jenny jim žužlá ocásek, má ho za kostičku.  

hračky4.wmv    hračky.wmv   hračky2.wmv   hračky3.wmv   hračky5.wmv     

Večerní dovádění:-)   Dovádíme v křesle.wmv    Na paničce.wmv      Na paničce2.wmv

Silvestr 2007:-)     Do půlnoci byly holky v pohodě, ale kolem půlnoci, kdy se stříleho v jednom kuse a rachejtle lítaly ze všech stran přímo před okny, začala Bonďa nadávat a Jenny se k ní přidala. Také můžete vidět Jenny, která se nebála a stála u balkonových dveří, nadzvedávala čumáčkem záclonu a koukala ven, co se to jako děje.

Holky a Silvestr2.wmv       Zvědavá Jenny.wmv      Neštěkej, kousnu tě.wmv    Holky a petardy2.wmv      Nový rok 2008.wmv   

Hra s činkou a míčkem:-)   Bonynce je 5 roků a pořád se raduje z každé hračky.       Moje činka.wmv        Hraní s činkou.wmv         Hraní s míčkem.wmv 

Jenny a želvička:-)    Jenny doráží, ale také se rozčiluje a kňučí, že si s ní želvička nechce hrát:-))    Jenny_želvička.wmv   Jenny_želvička2.wmv   Jenny_želvička3.wmv    Jenny chytá amok.wmv

Naše dovádění:o)    Kdo z koho.wmv    Máme kořist.wmv    Dračice.wmv     Boj o míč.wmv

Holky se kočkují:-))     Jenny provokatérka.wmv     Kočkování pod židlí.wmv     Naše hrátky.wmv    

Jenny a zrcadlo:-)   Jenny chodí k zrcadlu, kouká na sebe, hrabe pacinkou a někdy na sebe štěká nebo zavrčí:-). Také si lehne před zrcadlo a očekává, že si s ní ten pejsek v tom zrcadle bude hrát. Na jednom videu uvidíte, jak už se jí to čekání nelíbí a začne kňourat:o)           

Jenny a zrcadlo.wmv    Jenny a zrcadlo_2.wmv    Jenny a zrcadlo_3.wmv    Koukání na pejska.wmv

Dovádění s boudou:-))   Jenny je v boudě a Bonďa ji vozí:-)  Chodící boudička.wmv    Holky a boudička.wmv     

Silvestr 2006:-)     Holky a Silvestr.wmv   Holky a petardy.wmv 

Vánoce 2006:-))        Radost z dárku.wmv        Holky s rybou.wmv        Boj o rybu.wmv    Naše kořist

Holky a nová hračka:-))   Kauflanďáka dostala Bonynka k jejím narozeninám a Jennince se také moc líbil:-)   Tahanice o ptáka.wmv    Myš a vrtění ocáskem.wmv   Holky a myš.wmv   Jenny lovec.wmv  Bonďa myš drží a nepustí, Jenny se to nelíbí a žaluje:-). Jakmile Jenny myš ukořistí, umí s ní pěkně zatřepat:o)

Jenny doráží na Bonďu a takhle spolu laškují:-)   Je slyšet cvakání zubů, tak si nezapomeňte zapnout zvuk:-)                                             BonyJeny1.wmv   Jenny v akci.wmv   Hrátky v pelíšku.wmv                        

Bonynku to už nebaví a ta malá pokušitelka by si chtěla pořád hrát:-)    BonyJeny3.wmv                                 

Hra na schovávanou:-)) Bonďa je chytrá holka, ale na Jenny si nepřijde. Schovávaná.wmv    neschovávej se.wmv     

Dovádění na sedačce:-))   V době natáčení videa ještě neuměla Jenny vyskočit  a seskočit, proto je sedačka obložená ze všech stran.     Dovádění.wmv     Jenny a míček.wmv   Hra o míč.wmv    Jenny čmelák.wmv

Hraní s páníčky:-)))  Běhání.wmv   Holky s míčem.wmv   Házej.wmv  

Holky při jídle:-)      Obě dvě se na jídlo těší a s chutí baští i granulky:-)Baštíme.wmv    Baštíme granule.wmv

Holky s lahví:-)   Bonďa v zápalu boje láhev honí, podleze za ní pod nábytek, vyleze, rozčiluje se, někdy i štěká:-)   Jenny nemá moc ráda velký rachot, tak raději kousek dál od lahve, ale nedá jí to, tak aspoň Bonďu kouše do zadní nohy:o) 

Fotbálek s lahví.wmv     Dovádění s lahví.wmv    Kousající Jenny.wmv    Bonynka_láhev.wmv    Bonynka v akci.wmv  

Holky a návštěva:-)      Při čekání umí být jak myšky, když panička řekne "Ticho":-).   Jenny se to čekání zdálo dlouhé, tak se takhle rozplácla:-)   Po přivítání na chodbě, pokračuje vítání v bytě. Bonďa má ve zvyku letět pro nějakou hračku, ale na Hančino zavolání se vrátila:-))      Čekáme na návštěvu.wmv      Vítání.wmv  

 Seznamování se Sárinkou:-)  Jenny se seznámila se Sárou a holky se spolu parádně vyblbly. Bonynku víc zajímala Sárinky panička:-)                     BonySaraJenny3.wmv     Sara_Jenny.wmv  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bobi,

(Jarka a Charlie, 12. 1. 2010 8:37)

holky jsou tak pěkné! Ať si užijí sníh, dokud je. Přejeme s Charlikem hezké dny.

Tedy děvčata,

(Jarka a Charlie, 29. 8. 2008 15:20)

na vás se tak pěkně kouká. Krásně si dokážete hrát a co mne nejvíc potěšilo? Že Jenninka už zase dovádí a člověk by neřekl,čím si prošla,je to statečná holčička.Bobi, už ať se vám všem vše ošklivé vyhýbá,ať máte jen ty bezva zážitky plné radosti a veselí. Hodně zdravíčka všem a pohlazení holčinám,tobě moc pozdravů.

Krásný holky

(Matýsek, 9. 2. 2008 20:00)

Ahoj Bobino, po dlouhé době jsem zde zase zavítala a je to super. Máš nádherný pejsky, Jeny je super. Chodíš na výstavy ona je moc krásná. Také bych takovou chtěla.
Majka z Náměště

moc pěkné

(Irenka a Fifíček, 11. 3. 2007 21:47)

ahojky tak moc rádi se chodíme koukat na pěkné holky a ty videa Bobino jsou super holky jsou jako ze škatulky máš z nich jen radost vid přeji ještě mnoho takových krásných fotek a videí moc pusinek holkám od Fifíčka a tobě moc krásných jarních pozdravů

Ahojky děvčata:-))

(Jarka a Charlie, 6. 3. 2007 7:19)

tak jsme zase na kukačce,musím říci,že je vidět, Bobi,že máš děvčata,která toho moc nezrasují,video Jenny chytá amok -tak tu želvičku,myslím,že to tedy je:-)jak tam doráží a průzkumníkuje Jenny,tak náš mladej ji zničil během pěti minut, nám chybí ta dívčí jemnost:-)).Jenny tam krásně "nadává",to není vrčení,jede jak nějaký motorek:-))Posíláme pusy na čumáčky.

Pro Paulu

(Bobina, 5. 3. 2007 21:31)

Paulo, mám velkou radost, že se Vám videa líbila a moc děkuji za pochvalu a milý vzkaz. Přeji hodně štěstí při výběru fenky. Určitě bude úžasná jako všichni jorkšírci. Mějte se hezky!

Máte nádherné dievčatá

(Paula, 2. 3. 2007 19:29)

Pozrieť si vaše video bola super strávená chvíľka s tak úžasnými stvoreniami.O 2týždne si idem vybrať svoju fenku na ktorú sa veľmi teším.Dúfam, že bude tak úchvatná ako sú tie vaše.Prajem Vám veľa šťastia.

Všem

(Bobina, 1. 3. 2007 14:17)

Díky všem za pěkné vzkazy:-). Budeme mít radost, když k nám zase zajdete na návštěvu:-). Zdraví Vás Bobina a dvě rošťandy:-))

Videao s holkama

(Lenča a kluci, 25. 2. 2007 20:44)

Holky jsou super, culíky jen lítají. Je úžasné, jak spolu dokáží takhle blbnout :-))

úžasný

(Tete, 13. 2. 2007 14:50)

Vašemi vydei sem si vyzdobila celý monitor takže tam už nemám místo na nic jinšího!!:-)

Jenny a zrcadlo

(Marcela a Alfík (www.alfik.net), 2. 2. 2007 20:05)

To je fakt úžasný, jak jeden pejsek o svůj obraz v zrcadle neprojevuje zájem a druhý to prožívá jako Jennynka... Moc pěkná videa a posíláme Jennynce pohlazení, aby nebyla smutná, že si jí ten pejsek v zrcadle nevšímá a nechce si hrát... :o))

Pekneeeeeeee

(Betka a Charlie, 2. 2. 2007 11:03)

s mojim Charlikom sa nam videa velmi pacili.Charlie si pri nich aj trochu zabrechal:-)ak chces pozri si stranku www.jorkie-charlie.estranky.cz.Prosiiim pridaj daky ten komentarik.Ahooooj.p.s. pozdrav bonnyknku a jennynku:-)

Poděkování

(Bobina, 9. 1. 2007 11:54)

Moc všem děkujeme za milé vzkazy, máme velkou radost, že se videa líbí!

moc pěkné

(Irenka a Fifíček, 2. 1. 2007 23:09)

ahojky holky tedy to koukáme jak jste si užívali videa fakt moc pěkné tedy Bonďa se opravdu nebála žádných petard a ryba Nemo je super holky moc vás zdravíme v novém roce ve zdraví si ho užívejte ahojky

Hladá sa Nemo?

(Altair a Sethi, 28. 12. 2006 18:18)

Už sa ani nedvíme, že sa hladá! Holky si s nim tuším rýchlo poradili. Vaše videá sú ako vždy skvelé. Gratulujeme. Čím nás prekvapíte nabudúce?
Pozdravujeme a posielame poškrabkanie. Vaši trvalí obdivovatelia A&S s paničkami.

Holky

(Mili a Tedýsek, 11. 12. 2006 10:52)

Bobino, občas nakouknu na videa tvých holek a vždycky je na co se dívat a dobře se pobavím. Jsou fakt nádherný. Díky a ahojky.

Ahoj

(Jarka a Charlie, 6. 12. 2006 16:46)

Bobi a holčiny,nakoukli jsme a musím říct,že Jenny s kryskou třepe stejně jako Charlik,až se divím,že to kryska vydrží:-)).Posíláme veliký pomazleníčko oběma a tobě a manželovi pozdrav.

Ahoj Bobino a holky,

(Dana a Terinka, 23. 11. 2006 12:54)

moc vás zdravím a chválím vaše videa, jsou senzační tak, jak senzační jsou tvé holky!! Navíc máš můj obdiv, Bobino, a prosím tě o radu, dají se nafilmovaná videa foťákem nějak zmenšit? Zmáčknu okamžik a už je to alespoň 8 MB a já mohu tím jednoduším způsobem přes správce webzdarma nahrát jen do 2 MB, jinak přes ftp a to zatím neumím a i by to dost zabralo.... Tak tě, jako velkou odbornici na video, prosím o radu. A zároveň se těším na nějaké další tvé Bonynky a Jennynky! D.

Vítací videa

(Marcela a Alfík, 1. 11. 2006 15:50)

Ahojky, úplně žasnu, jak holky krásně čekají na návštěvu, to náš Alf ňafe jak o život, dokud návštěva nedorazí nahoru. A pak místo toho, jak holky krásně bzučej, tak u nás se prská, jak se směje. :o))
Moc pěkná videa. M+A

Ratlik

(Ratlik, 4. 8. 2006 13:01)

Tak to jsou super videa,hlavně to s těma lahvemi 

 Statistiky

Online: 1
Celkem: 133815
Měsíc: 328
Den: 12